Samsung Ankara
Edge ekran camı veya ekran değişiminde bir yenilik daha...
Samsung Ankara Servis

  Samsung Galaxy Note 9 Ön Cam veya İç Ekran Yenilenmesi

  Samsung Galaxy Note 9 Ön Cam veya İç Ekran Yenilenmesi

  Lütfen Dikkat! Edge ekran ön cam değişimi ile diğer ekranların ön cam değişimi birbirinden çok farklı işçilik ve hassasiyet gerektirir. Ayrı ayrı makinelerin kullanılması gereken ön camlarının (değişimi) yenilenmesi yapılan çok farklı ekran türleridir.

  Edge ekran nedir?

  Hemen hemen kenarlık çerçevesi olmayan ,  ön cam ekranı tamamen kaplamışcasına, uçtan uca sonsuz ekran olarak tanımlanan ekran grupları arasında yer alır. 

  Samsung Galaxy Note 9 Edge ekranı 6.4 inç  (16.256 cm) boyutları ise 18.5:9 ölçülerinde  geniş Quad HD+ Super AMOLED ekran şeklinde tasarlanmıştır. Çözünürlük 2960×1440 Piksel (516 ppi)

  Samsung Galaxy Note 9 Ön Cam veya İç Ekran Yenilenmesine (değişimine) Neden İhtiyaç Olabilir?

  Samsung Galaxy Note 9 ekranına keskin, sivri malzemeler ile temas edildiğinde, ekran aşırı sert basınca maruz kaldığında veya ezilme, düşme gibi kazara oluşan hallerde Ön Cam Dokunmatik kısmında yahut iç ekranda meydana gelen arızalar için cihazınızın Dokummatik ön Cam yenilenmesine veya iç ekran (değişimine) ihtiyaç olabilir.

  Samsung Galaxy Galaxy Note 9 Ön Cam Yenilenmesi ve İç Ekran  (değişimi) Nasıl Tespit Edilir ve Karar Verilir?

  Ankara’da faaliyet gösteren Servisimizde gelerek veya Telefon ile servisimize ulaşarak yapılacak olan ön görüşme ile Ücretsiz Arıza Tespitine göre Cam Yenilenmesine ye iç ekran (değişimine) karar verilir.

  Dokunmatik Ön Cam yenilenmesi halinde Note 9 Edge’nin İç Ekranında değişim yapılmasına gerek kalmadan bütçenizden önemli miktarda tasarruf sağlayabilirsiniz.  Ayrıca Ön cam  yenilenmesi (değişimi) ile orijinal ekranınız ile beraber yenilenen camıyla birlikte cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

  İç Ekran veya Cam değişimi fiyatı için lütfen iletişime geçiniz.

  Ön cam değişimi veya ekran değişimi halinde cihazınızda (rehber, resim, video vb.) veri kaybı olmaz. 

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ
  WhatsApp chat
  Ara
  Harita