Samsung Ankara
Edge ekran camı veya ekran değişiminde bir yenilik daha...
Samsung Ankara Servis

  Samsung Galaxy S9 ve s9 Plus Ön Cam veya İç Ekran (Değişimi) Yenileme

  Samsung Galaxy S9 ve s9 Plus Ön Cam veya İç Ekran (Değişimi) Yenileme

  Lütfen Dikkat! Edge ekran ön cam değişimi ile diğer ekranların ön cam değişimi birbirinden çok farklı işçilik ve hassasiyet gerektiren ayrı ayrı makinelerin kullanılması sonucu ön camlarının (değişimi) yenilenmesi yapılan çok farklı ekran türleridir.

  Edge ekran nedir?

  Hemen hemen kenarlık çerçevesi olmayan ,  ön cam ekranı tamamen kaplamışcasına, uçtan uca sonsuz ekran olarak tanımlanan ekran grupları arasında yer alır. 

  Samsung Galaxy S9|S9+ Edge ekranı ise  Ölçüleri Diyagonal olarak  Galaxy S9’un ekran boyutu 5.8 inç (14.732 cm), köşeler çıkartıldığında ise 5.6 inç (14.224 cm), Galaxy S9 plus’ın ekran boyutu ise 6.2 inç  (14.748 cm), köşeler çıkartıldığında 6.1 inç (15.494 cm) olarak tasarlanmıştır.

  Samsung Galaxy S9 ve S9+ Ön Cam veya İç Ekran Yenilenmesine (değişimine) Neden İhtiyaç Olabilir?

  Samsung Galaxy S9 ve S9 plus ekranına keskin, sivri malzemeler ile temas edildiğinde, aşırı sert basınç uygulandığında veya düşme gibi kazara oluşan hallerde Ön Cam dokunmatik kısmında yahut iç ekranda meydana gelen arızalar için cihazınızın Dokummatik ön Cam yenilenmesine veya iç ekran (değişimine) ihtiyaç olabilir.

  Samsung Galaxy Galaxy S9 veya S9+ Ön Cam Yenilenmesi ve İç Ekran  (değişimi) Nasıl Tespit Edilir ve Karar Verilir?

  Servisimizde gelerek veya Telefon ile servisimize ulaşarak yapılacak olan ön görüşme ile Ücretsiz Arıza Tespitine göre Cam Yenilenmesine ye iç ekran (değişimine) karar verilir.

  Cam yenilenmesi halinde Galaxy S9 ve S9+ Edge’nin İç Ekranında değişim yapılmasına gerek yoktur. Böylece orijinal ekranınız ile beraber değişen camıyla birlikte cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

  İç Ekran veya Cam değişimi fiyatı için lütfen iletişime geçiniz.

  Ön Cam Yenileme işlemleri video:

  ETİKETLER:
  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZ
  WhatsApp chat
  Ara
  Harita